Tłumacz języka japońskiego

TITANITE GAMES SP. Z O. O.
  • Data wysłania: 4 października, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 79
Opis stanowiska

Titanite Games wykuwamy ostateczne medium narracyjne – gry wideo. Wierzymy, że rolą gier jest przesuwanie granic technologicznych i sposobu w jaki ludzie doświadczają historii i piękna.
Z pasją tworzymy każdy klejnot, który powstaje w naszej kuźni. Droga od początkowej wizji do finalnego produktu wymaga zaangażowania i ciężkiej pracy, ale jakaż wspaniała to przygoda!

Poszukujemy osoby, która przetłumaczy naszą grę z języka polskiego/angielskiego na język japoński.

Jeśli Twoją praca z tekstem jest dla Ciebie, a język japoński obsługujesz biegle, to potrzebujemy właśnie Ciebie i Twoich super umiejętności!

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka japońskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętności pracy w zespole i zrozumiałego komunikowania się,

  • Dokładności przy pracy z tekstem.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzia do lokalizacji gry L2lock.

Szczegóły
  • Wynagrodzenie od5000
  • Wynagrodzenie do13000