Warning: getimagesize(Miejsce pracy: Warszawa, Lublin, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź, Szczecin, Białystok <b>Opis stanowiska:</b> <ul> <li>Planowanie i realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym: definiowanie wizji produktu i oferty, prowadzenie spotkań sprzedażowych, ścisła współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy.</li> <li>Budowa i rozwój lejka sprzedażowego poprzez dostarczanie nowych możliwości do nowych i obecnych klientów.</li> <li>Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu uzyskania licencji.</li> </ul> <b>Wymagania:</b> <ul> <li>Minimum 5 lat doświadczenia jako Business Development Manager lub inne stanowisko odpowiedzialne za wyniki sprzedaży.</li> <li>Wiedza techniczna w obszarze danych (ETL, Data warehouses, Data lakes).</li> <li>Znajomość Enterprise Data Architecture i przetwarzania rozproszonego na dużą skalę.</li in /home/gaming/websites/wp_1/wp-content/plugins/oimagegenerator/vendor/imageGenerator/imageGenerator.php on line 370
Head of Data - Level Work

Head of Data

Level Work
  • Data wysłania: 30 czerwca, 2022
  • Zastosuj przed: 28 lutego, 2023
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 17
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa, Lublin, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź, Szczecin, Białystok

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym: definiowanie wizji produktu i oferty, prowadzenie spotkań sprzedażowych, ścisła współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy.
  • Budowa i rozwój lejka sprzedażowego poprzez dostarczanie nowych możliwości do nowych i obecnych klientów.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu uzyskania licencji.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Business Development Manager lub inne stanowisko odpowiedzialne za wyniki sprzedaży.
  • Wiedza techniczna w obszarze danych (ETL, Data warehouses, Data lakes).
  • Znajomość Enterprise Data Architecture i przetwarzania rozproszonego na dużą skalę.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy zespołowej w ramach Zespołu Produktowego i jako osoba indywidualna.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów na całym świecie
  • Jasne ścieżki kariery i wynagrodzeń
  • Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wspólne odkrywanie pasji, także poza pracą (sport, podróże, koncerty, gry planszowe, jedzenie i inne) oraz opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, szkolenia i certyfikaty

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Szczegóły
  • Wynagrodzenie od10000 brutto
  • Wynagrodzenie do14000 brutto