Warning: getimagesize(<span style="font-weight: 400">Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty, który dołączyłby do zespołu naszego klienta w charakterze fullstack developera. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z technologiami tj. HTML, CSS, SQL, TypeScript, JavaScript, Azure oraz pracujesz w frameworku .NET a dodatkowo znasz jeden z frameworków tj. Angular, React, Vue- ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!</span> &nbsp; <span style="font-weight: 400">Dołączając do zespołu zyskujesz:</span> <ul> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu</span></li> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">możliwość współpracy w oparciu o UoP lub B2B</span></li> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400"&g in /home/gaming/websites/wp_1/wp-content/plugins/oimagegenerator/vendor/imageGenerator/imageGenerator.php on line 370
fullstack developer - Randstad

fullstack developer

Randstad
  • Data wysłania: 21 marca, 2022
  • Zastosuj przed: 20 maja, 2022
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 33
Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty, który dołączyłby do zespołu naszego klienta w charakterze fullstack developera. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z technologiami tj. HTML, CSS, SQL, TypeScript, JavaScript, Azure oraz pracujesz w frameworku .NET a dodatkowo znasz jeden z frameworków tj. Angular, React, Vue- ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dołączając do zespołu zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość współpracy w oparciu o UoP lub B2B
  • wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 21 000 pln
  • pracę w zgranym zespole doświadczonych programistów
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • możliwość rozwoju w różnych technologiach, w zależności od projektu:
  • NServiceBus, ASP.NET MVC, SOAP, REST, UML, OpenID Connect, nHIbernate, Bootstrap, WCF, IdentityServer 4, Aspose.NET, AutoMapper

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w technologiach  HTML, CSS, SQL, TypeScript, JavaScript, Azure
  • znajomości frameworka .Net oraz jednego z frameworków tj. Angular, React, Vue
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • otwartości na uczestnictwo w projektach z branży HR

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły
  • Wynagrodzenie od10 000 PLN
  • Wynagrodzenie do21 000 PLN