Warning: getimagesize(<span style="font-weight: 400">Posiadasz doświadczenie w pracy z technologiami tj. HTML, CSS, JavaScript i TypeScript. Praca w frameworku Angular lub Vue nie jest Ci obca? Jeżeli jesteś nastawiony na dalszy rozwój zawodowy w obszarze frontendu aplikacji, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą!</span> &nbsp; <span style="font-weight: 400">Dołączając do teamu zyskujesz:</span> <ul> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">możliwość pracy w międzynarodowym środowisku</span></li> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">uczestnictwo w ciekawych projektach z obszaru HR lub eCommerce</span></li> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">duże możliwości rozwojowe dzięki bogatemu systemowi szkoleń</span></li> <li style="fon in /home/gaming/websites/wp_1/wp-content/plugins/oimagegenerator/vendor/imageGenerator/imageGenerator.php on line 370
frontend developer - Randstad

frontend developer

Randstad
  • Data wysłania: 21 marca, 2022
  • Zastosuj przed: 20 maja, 2022
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 39
Opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy z technologiami tj. HTML, CSS, JavaScript i TypeScript. Praca w frameworku Angular lub Vue nie jest Ci obca? Jeżeli jesteś nastawiony na dalszy rozwój zawodowy w obszarze frontendu aplikacji, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą!

Dołączając do teamu zyskujesz:

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • uczestnictwo w ciekawych projektach z obszaru HR lub eCommerce
  • duże możliwości rozwojowe dzięki bogatemu systemowi szkoleń
  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów
  • wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 21 000 pln
  • możliwość pracy w technologiach tj. React, Node.js, .NET Core, .NET (C#), Java, TFS, REST API, Azure- w zależności od projektu
  • uczestnictwo w projekcie od początku do końca, stały kontakt z klientem
  • zaangażowanie w projekt na każdym etapie jego realizacji

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy z technologiami tj. HTML, CSS, JavaScript i TypeScript
  • znajomości frameworka Angular lub Vue
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w środowisku opartym o zasady SCRUM
  • nastawienia na rozwój zawodowy i chęci poznawania nowych technologii

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły
  • Wynagrodzenie od10 000 PLN
  • Wynagrodzenie do21 000 PLN