Warning: getimagesize(<span style="font-weight: 400">Jesteś doświadczonym programistą, dla którego praca z technologiami tj. C#, Azure oraz Visual Studio nie jest obca? Chciałbyś postawić na rozwój zawodowy angażując się w międzynarodowe projekty? Jeżeli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i dużych możliwościach rozwoju, koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!</span> &nbsp; <span style="font-weight: 400">Stając się częścią zespołu zyskujesz:</span> <ul> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">możliwość realizacji projektów dla zagranicznych klientów </span></li> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku</span></li> <li style="font-weight: 400"><span style="font-weight: 400">możliwość zatrudnien in /home/gaming/websites/wp_1/wp-content/plugins/oimagegenerator/vendor/imageGenerator/imageGenerator.php on line 370
C# fullstack developer - Randstad

C# fullstack developer

Randstad
  • Data wysłania: 21 marca, 2022
  • Zastosuj przed: 20 maja, 2022
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 27
Opis stanowiska

Jesteś doświadczonym programistą, dla którego praca z technologiami tj. C#, Azure oraz Visual Studio nie jest obca? Chciałbyś postawić na rozwój zawodowy angażując się w międzynarodowe projekty? Jeżeli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i dużych możliwościach rozwoju, koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Stając się częścią zespołu zyskujesz:

  • możliwość realizacji projektów dla zagranicznych klientów
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o B2B lub UoP
  • wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 21 000 pln
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość pracy z technologiami tj. C#, Azure oraz Visual Studio
  • dostęp do bogatego systemu szkoleń

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • otwartości na uczestnictwo w projektach z branży HR
  • doświadczenia w pracy z technologiami tj. C#, Azure oraz Visual Studio
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły
  • Wynagrodzenie od10 000 PLN
  • Wynagrodzenie do21 000 PLN