VFX Artist

Played With Fire
  • Data wysłania: 22 kwietnia, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 271
Opis stanowiska

Ambitne studio indie poszukuje VFX Artystę do gier VR z gatunku przygodowych i akcji. Jesteśmy po premierze naszego pierwszego projektu – przygodówki Stargaze – i pracujemy nad nowym tytułem z gatunku action-adventure.

Tworzymy niewielki, ale doświadczony i zgrany zespół. Poszukujemy osoby, która wzbogaci studio swoimi umiejętnościami oraz zadba o wysoką jakość naszych VR-owych projektów.

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z designerami i programistami w tworzeniu efektów wizualnych do gry,
  • Tworzenie nowych efektów VFX, utrzymanie i dopracowywanie istniejących,
  • Czynny udział w dyskusjach zespołu graficznego, wyrażanie opinii i sugestii.

Wymagania:

  • Praca jako VFX Artist udokumentowana przynajmniej 1 projektem,
  • Umiejętność tworzenia tekstur do efektów od podstaw, aby dopasować je do istniejącego stylu,
  • Umiejętność tworzenia/modelowania systemów particli w 3D,
  • Znajomość Unity,
  • Komunikatywność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii VR,
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Agile,
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji.

Oferujemy:

  • Współpracę z doświadczonym zespołem,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w projektach,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Biuro w samym centrum Krakowa (Możliwa praca zdalna),
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Mocny wpływ na ostateczny kształt tworzonej gry i swoboda twórcza,
  • Szansę tworzenia ambitnych, niezależnych gier VR, łączących najnowszą technologię
    z artystycznym sznytem.

CV prosimy wysyłać na adres jobs@playedwithfire.com. W tytule wiadomości należy wpisać swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem VFX Artist.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji.”