Unity Game Developer

STUDIO VECTOR
  • Data wysłania: 30 marca, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 289
Opis stanowiska

Jako game developer będziesz realizować zadania pod kierownictwem lead developera, efektywnie uczestnicząc w pracach zespołu programistycznego oraz – w miarę potrzeb – zapewniając pomocną dłoń juniorom.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu gier w środowisku silnika Unity na PC/konsole i/lub 1 projekt komercyjny (wydana gra)
  • Dobra ogólna znajomość Unity: architektura kodu, design patterns, rendering, pipelines, shaders, UI, zarządzanie sesją, fizyka, profilowanie, optymalizacja, system oświetlenia itp.
  • Dobra znajomość C#, w tym wzorców projektowania gier z użyciem czystego kodu oraz umiejętność komentowania go w czytelny sposób (SOLID, KISS)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Duża motywacja, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, ukierunkowanie na rezultaty

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy nad grami typu tycoon/management, online, Mirror, UNet
  • Doświadczenie w generowaniu proceduralnym, systemach AI, Unity MLAgents
  • Umiejętności w zakresie DevOps/web/python
  • Doświadczenie w zakresie usług Cloud Computing (Azure, AWS, Google Cloud)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (ok. 11 000 – 14 000 zł brutto/m-c) proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Do czasu otwarcia biura IT w Warszawie: w 100% praca zdalna
  • Możliwość udziału w programie Profit share
  • W razie potrzeby – dobry sprzęt do pracy

Dlaczego warto aplikować:

Jesteśmy młodą firmą technologiczną wspierającą zarządzanie i optymalizację nieruchomości poprzez innowacyjne rozwiązania. Obecnie tworzymy m.in. unikalną grę typu tycoon: w edycji profesjonalnej, skierowanej do klientów edukacyjnych i biznesowych, oraz w edycji dla szerokiego grona graczy, która pod koniec roku zostanie opublikowana na Steam. Jeżeli chcesz pracować przy nieprzeciętnych projektach w inspirującym zespole, dołącz do nas!

Przy składaniu aplikacji prosimy o dodanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio Vector Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, Rynek 10/2, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.