Unity Game Developer

Adria Games
  • Data wysłania: 16 marca, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 376
Opis stanowiska

Poszukujemy dewelopera Unity do pracy przy naszym pionierskim produkcie Epifrog.

Wymagania obowiązkowe:

-Dobra znajomość Unity
-Bardzo dobra znajomość C# (OOP)
-Znajomość Git
-Dyspozycyjność do pracy zdalnej (spotkania poprzez komunikator)
-Praca w zespole przy komunikacji zdalnej
-Dobra organizacja czasu pracy
-Znajomość metodologii SOLID
-Znajomość Zenject
-Umiejętności optymalizacji i debugowania
-Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

Wymagania dodatkowe:

-Mile widziana znajomość assetów: Behavior designer, Astar pathfinder oraz Easy Save 3
-Znajomość Jira
-Obycie w branży gier
-Znajomość współczesnych trendów gier
-Gracz

Adria Games to młody zespół niezależnych deweloperów, którzy poświęcili się stworzeniu własnego produktu w oparciu o autorski świat. Czynnie bierzemy udział w takich wydarzeniach jak PGA, reklamując swoją produkcję – grę Epifrog.
Z dumą możemy się pochwalić, iż nasza gra została nominowana do top 20 indie games podczas eventu Poznań Game Arena 2019.