Warning: getimagesize(https://devhunt.pl/wp-content/uploads/wp-jobhunt-users/yslab_logo_black_2-1-180x135.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/gaming/websites/wp_1/wp-content/plugins/oimagegenerator/vendor/imageGenerator/imageGenerator.php on line 370
Unity 3D Artist / Level Designer - YSLAB

Unity 3D Artist / Level Designer

YSLAB
  • Data wysłania: 17 marca, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 361
Opis stanowiska

YSLAB (https://www.makietainteraktywna.pl/)

Praca zdalna

Wynagrodzenie: 35-55 zł/h netto
(w zależności od umiejętności i formy zatrudnienia)

YSLAB

Lider w dostarczaniu interaktywnych rozwiązań dla branży nieruchomości. Tworzymy rewolucyjną aplikacje do prezentacji inwestycji realtime:

ZADANIA

Głównym zadaniem będzie przygotowanie scen w Unity. Realne odwzorowanie miast i danej inwestycji. Ustawienie sceny, światła, materiałów, rozstawienie propów itp. Szerszy opis zadań mogę podesłać na priv.

WYMAGANIA

– doświadczenie w pracy z Unity (preferowana wersja 2019.3 lub nowsze)

– doświadczenie w tworzeniu scen w Unity 3D

– umiejętność tworzenie tekstur i materiałów pod Unity 3D

MILE WIDZIANE

– umiejętność tworzenia modeli 3D

– umiejętność czytania planów architektonicznych

– doświadczenie w tworzeniu scen miast

– znajomość programu Substance Designer, Painter

– umiejętność tworzenia/edytowania shaderów w Amplify Shader Editor/Shader Graph

OFERUJEMY

– pełne wdrożenie w workflow, dostęp do obszernych instrukcji na firmowym Wiki
– wsparcie ekspertów z obszaru projektowania i programowania

– możliwość rozwoju, podążamy za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity

– przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

– elastyczne godziny pracy

Szukamy zdolnych, zaangażowanych grafików. Jeśli spełniasz większość powyższych punktów, to czekamy na Twoje CV lub link do portfolio. Wyślij je proszę na: kariera@yslab.pl w tytule wpisując „Unity – 3D Artist”.