Tester Manualny

Actum Lab
  • Data wysłania: 27 stycznia, 2021
  • Aplikacje 1
  • Wyświetlenia 387
Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Testowanie aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • Tworzenie i rozwijanie scenariuszy testowych
  • Uczestniczenie w wydawaniu wersji
  • Weryfikacja  zgodności rozwiązania z wymaganiami projektowymi
  • Dbanie o najwyższą jakość dostarczonego rozwiązania
  • Współpraca z zespołem programistów

Jakie umiejętności są ważne na tym stanowisku?

  • Doświadczenie w pracy z JIRA
  • Podstawowa wiedza na temat repozytorium kodu, git flow.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i komunikatywność
  • Umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli

Mile widziane:

  • Umiejętności związane z podstawową wiedzą HTML/CSS
  • Weryfikacja i filtrowanie logów
  • Doświadczenie w wydawaniu wersji
  • Podstawowa wiedza na temat REST API

Aby wziąć udział w rekrutacji:
Wyślij CV na jobs@actumlab.com  i udostępnij swój przykładowy kod na git. Powodzenia!

Informacje o firmie

Actum Lab jest firmą specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań z zakresu Augmented Reality, przetwarzania obrazu, wizualizacji i konsultingu SAP. Realizujemy projekty zewnętrzne dla klientów korporacyjnych, jak również tworzymy i rozwijamy własne, innowacyjne produkty.

Cechuje nas płaska struktura zarządzania, brak korporacyjnego ładu i przyjemna atmosfera pracy z realnym wpływem na rozwój organizacji.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie oraz Austin w stanie Texas.
Międzynarodowy zespół i super atmosfera 🙂