Sound Designer

Actum Lab
  • Data wysłania: 27 stycznia, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 296
Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Tworzenie, miksowanie i implementacja dźwięków
  • Komponowanie muzyki, miksowanie, implementacja
  • Praca przy tworzeniu dokumentacji technicznej udźwiękowienia,
  • Współpraca z programistami w zakresie tworzenia skryptów wspierających udźwiękowienie gry,
  • Wszystkie inne taski, które dotyczą pośrednio lub bezpośrednio udźwiękowienia gry,

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w udźwiękowieniu gier (minimum jeden ukończony projekt w tym zakresie FMOD/Wwise lub inne),
  • Sprawy organizacyjne, testowanie, odciążanie reszty zespołu aby mogła skupić się na implementowaniu gry
  • (mile widziane) Znajomość bibliotek dźwiękowych i systemów funkcjonujących w środowisku Unity/UE4,
  • (mile widziane) Umiejętność pracy w środowisku Unity/UE4,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji do systemów dźwiękowych dla programistów,
  • Samodzielność i zdolność do samo organizowania się

Aby wziąć udział w rekrutacji:
Wyślij CV na jobs@actumlab.com  i udostępnij swój przykładowy projekt. Powodzenia!

Informacje o firmie

Actum Lab jest firmą specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań z zakresu Augmented Reality, przetwarzania obrazu, wizualizacji i konsultingu SAP. Realizujemy projekty zewnętrzne dla klientów korporacyjnych, jak również tworzymy i rozwijamy własne, innowacyjne produkty.

Cechuje nas płaska struktura zarządzania, brak korporacyjnego ładu i przyjemna atmosfera pracy z realnym wpływem na rozwój organizacji.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie i Austin w stanie Texas 🙂