Project/Delivery Manager

Actum Lab
  • Data wysłania: 27 stycznia, 2021
  • Aplikacje 1
  • Wyświetlenia 208
Opis stanowiska
Na potrzeby dynamicznie rozwijającej się firmy www.ActumLab.com poszukujemy osoby na stanowisko Project / Delivery Manager.
Jedną z głównych odpowiedzialności nowej osoby będzie zarządzanie projektami IT w naszej firmie

Wymagania:
– Biegła znajomość języka Angielskiego (kontakt z naszym amerykańskim oddziałem + możliwe wyjazdy do US)
– Doświadczenie w Project Management’cie IT
– Znajomość metodyk wdrożeniowych Agile, Scrum, Waterfall
– Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
– Pracę nad ciekawym produktem własnym oraz projektami ITw międzynarodowym zespole
– Możliwość częściowej pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (liczy się wykonana praca)

Chętnie nawiążemy również współpracę na zasadzie kontraktu.

CV oraz kilka słów o sobie prosimy o wysłanie na adres:  jobs@actumlab.com

Informacje o firmie

Actum Lab jest firmą specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań z zakresu Augmented Reality, przetwarzania obrazu, wizualizacji i konsultingu SAP. Realizujemy projekty zewnętrzne dla klientów korporacyjnych, jak również tworzymy i rozwijamy własne, innowacyjne produkty.

Cechuje nas płaska struktura zarządzania, brak korporacyjnego ładu i przyjemna atmosfera pracy z realnym wpływem na rozwój organizacji.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie i Austin w stanie Texas 🙂