Programista Unity – platformówka 2D

Dyslectic Games Studio
  • Data wysłania: 11 marca, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 388
Opis stanowiska

Hej hej, szybkie zlecenie, mamy do zaprogramowania demo gry na 30-50 min rozgrywki.
Naszym silnikiem jest Unity, gra 2D z elementami symulacji 3D (bump mapy, paralaksa, kilka efektów z cząsteczkami, mechanika ze światłem). Zaawansowany wizualnie pixelart (podobny do tego z „The Last Night” lub „Narita boy”), stosunkowo proste mechaniki, fajna historia.

Oferujemy stawkę zależnie od doświadczenia i zaangażowania godzinowego, odpowiednik 4 500 – 9 000 netto miesięcznie (do ustalenia na 1-wszym spotkaniu rekrutacyjnym, nie szukamy kogoś do pracy za półdarmo), zlecenie najchętniej na Umowę o Dzieło, jest konkret do zrobienia. Możliwość dalszej współpracy i rozwoju gry (demo jest nam potrzebne do pozyskania jak najlepszego producenta, nad grą pracowaliśmy do tej pory po pracy, „w garażu”).

Strona (i styl) naszego studia: https://dyslecticgames.com/

Wymagania:

  • Umiejętność programowania gier 2D przy zastosowaniu silnika Unity (C#)
  • Wrażliwość estetyczna – gra ma stosunkowo proste mechaniki ale opiera się o klimat, mocne wizuale i własny styl
  • Doświadczenie komercyjne nie jest konieczne, ale wykazanie się tworzeniem platformówek znacznie podniesie twoją ocenę; dobrze przygotuj swoje CV/zgłoszenie i wykaż się czymś, co już programowałeś
  • Umiejętność optymalizowania projektów w Unity (część kodu i testów już za nami, możesz je wykorzystać i rozwinąć to, co już powstało)

Obowiązki:

  • Zaprogramowanie dema gry przy zastosowaniu silnika Unity, 30-50 min rozgrywki nieco podobnej do tej z „Inside” od Playdead. Wizuale, animacje i scenariusz są gotowe, czas to poskładać, dorzucić interfejs, przetestować i doszlifować.

Oferujemy:
Jasne warunki i sprawną organizację pracy. Mały zespół, zaangażowani i kompetentni ludzie. Masz duży wkład w grę – działanie mechanik i jej grywalność zależy od ciebie. Nie zapewniamy siedziby ani sprzętu, pracujemy zdalnie, jeśli potrzebujesz kontaktu „na żywo” – jesteśmy z Krakowa. To czyste, zamknięte zlecenie – robisz solidną robotę, my płacimy – bez bezsensownych spotkań, rozpraszaczy i korpo-hierarchii.

ZGŁOSZENIE:
Jeśli twoje zgłoszenie/CV spełni wymagania, odeślemy w odpowiedzi link do pliku z opisem gry, wstępnymi wizualizacjami, zakresem pracy. Zastanowisz się wtedy czy styl i koncepcja ci odpowiadają – jeśli tak, odeślij akcept a my umówimy się na kolejny etap rekrutacji. Rekrutację prowadzi Adam.