Programista/Projektant unity 3d c#

Actum Lab
  • Data wysłania: 27 stycznia, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 249
Opis stanowiska
Requirements

  • Experience in programming, preferably C#
  • Good knowledge of Unity
  • Commercial experience
  • Interesting portfolio
  • Knowledge of VR technology
  • General knowledge of 3D and 2D
  • Experience in optimizing, profiling and debugging
  • Discipline and self-reliance, organized work style
  • Experience with version control systems (ex. git)

Nice to have

  • Experience in building code architecture from scratch
  • Portfolio of personal projects/ commercial games
  • Technical degree
  • Knowledge of software design patterns
  • Experience in graphics programming (shaders)
  • Knowledge of AR/MR technology
  • Good English, both spoken and written

Opis stanowiska:

– Praca przy ciekawych projektach gier opartych o własne IP
– Praca przy utrzymaniu / rozwoju innowacyjnych produktów wewnętrznych
– Rynkowe wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
– Praca w biurze w Gdańsku (GPNT) lub Warszawie (WTT) możliwość częściowej pracy zdalnej
– Elastyczne godziny pracy, płaska struktura zarządzania, duży wpływ na rozwój organizacji, brak korporacyjnego ładu

Aby wziąć udział w rekrutacji:
Wyślij CV na jobs@actumlab.com i udostępnij swój przykładowy projekt. Powodzenia!

Informacje o firmie

Actum Lab jest firmą specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań z zakresu Augmented Reality, przetwarzania obrazu, wizualizacji i konsultingu SAP. Realizujemy projekty zewnętrzne dla klientów korporacyjnych, jak również tworzymy i rozwijamy własne, innowacyjne produkty.

Cechuje nas płaska struktura zarządzania, brak korporacyjnego ładu i przyjemna atmosfera pracy z realnym wpływem na rozwój organizacji.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie i Austin w stanie Texas 🙂