Programista C# Unity3D

Dapps Sp. z o.o.
  • Data wysłania: 28 września, 2021
  • Aplikacje 2
  • Wyświetlenia 124
Opis stanowiska

Jesteśmy polskim studiem deweloperskim Dapps. Założyliśmy studio w 2014 roku. Tworzymy gry mobilne dla czołowych wydawców m.in. Voodoo, Apple i Google. Pracujemy bez crunchu, korpo nomenklatury i hierarchii. Jesteśmy zespołem złożonym z pozytywnych ludzi pełnych pasji do gier i szukamy kogoś o podobnym usposobieniu, kto pomoże nam tworzyć niezapomniane dla graczy tytuły.

Szukamy Programisty C# Unity3D, który dołączy do naszego zespołu.

O Tobie:

  • jesteś komunikatywny/-a
  • lubisz grać w gry wideo i je analizować
  • potrafisz myśleć logicznie

Zadania:

  • tworzenie gier mobilnych
  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • implementacja mechanik rozgrywki oraz innych funkcjonalności
  • optymalizacja kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości C# i Unity 3D
  • doświadczenie przy tworzeniu gier mobilnych na platformy iOS i Android – najlepiej popartego wcześniejszymi projektami
  • zaangażowania, dużej pasji do gier mobilnych i dużych ambicji
  • uniwersalności i odnajdywania się w różnych aspektach programowania gier
  • rozeznanie w narzędziach dostępnych na Asset Store
  • aktywne zainteresowanie trendami technologicznymi w branży gier
  • pozytywna osobowość i dobre poczucie humoru

Co możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • pracę ad ciekawymi projektami
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • realny wpływ na rozwijane projekty
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość pracy na arenie międzynarodowej.

Jak zaaplikować?

Prześlij proszę swoje CV i portfolio (mogą być video lub linki do gier) nasz adres email: hello@wearedapps.co

Do CV dołącz proszę następującą kaluzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dapps Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeśli chciałbyś, żebyśmy zachowali kontakt do Ciebie na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz jeszcze:

,,Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobownych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Twoje dane przetwarzane będą przez:

Dapps Sp z o.o., z siedzibą przy ul. Wolbromska 18/1B, 53-148 Wrocław