Programista VR

Played With Fire
  • Data wysłania: 22 kwietnia, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 297
Opis stanowiska

Ambitne studio indie poszukuje Programisty do gier z gatunku przygodowych i akcji. Jesteśmy po premierze naszego pierwszego projektu – przygodówki Stargaze – i pracujemy nad nowym tytułem z gatunku action-adventure.

Tworzymy niewielki, ale doświadczony i zgrany zespół. Poszukujemy osoby, która wzbogaci studio swoimi umiejętnościami oraz zadba o wysoką jakość naszych VR-owych projektów.

Obowiązki:

  • Implementacja mechanik, interakcji oraz UI w grze VR typu action-adventure,
  • Rozwijanie istniejących systemów i rozwiązań w silniku Unity,
  • Współpraca blisko z pozostałymi członkami zespołu,
  • Branie kompleksowego udziału w rozwoju aktualnego projektu,
  • Branie udziału od podstaw w kolejnych projektach studia.

Wymagania:

  • Dobra znajomość Unity,
  • Bardzo dobra znajomość języka C#,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Minimum jeden ukończony projekt,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji,
  • Umiejętność pracy w zespole, ale też samodzielności,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie potrzebnym do tworzenia/czytania dokumentacji,
  • Zamiłowanie do gier VR.

Mile widziane:

  • Znajomość metodyki Agile (np. SCRUM),
  • Znajomość innych silników,
  • Programowanie shaderów/AI,
  • Znajomość technik optymalizacji.

Oferujemy:

  • Współpracę z doświadczonym zespołem,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w projektach,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Biuro w samym centrum Krakowa (Na czas epidemii możliwa praca zdalna),
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Mocny wpływ na ostateczny kształt tworzonej gry i swoboda twórcza,
  • Szansę tworzenia ambitnych, niezależnych gier VR, łączących najnowszą technologię

z artystycznym sznytem.

CV prosimy wysyłać na adres jobs@playedwithfire.com. W tytule maila należy wpisać swoje imię

i nazwisko wraz z dopiskiem Programista.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji.”