Level Designer

MythicOwl Sp. z o. o.
  • Data wysłania: 1 października, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 90
Opis stanowiska

Do naszego najnowszego projektu Harmony’s Odyssey, przeznaczonego na konsole i PC, poszukujemy Projektanta Poziomów.

Harmony’s Oddysey (https://www.harmonysodyssey.com) to przygodowa gra logiczna 3D osadzona na styku mitycznych legend i współczesnego świata. Cechuje ją dość nowatorskie podejście do łamigłówek / dioram 3D,
z dużą ilością elementów przygodowych i platformowych, łączących mechanikę puzzli z wieloma interaktywnymi elementami, a także mini – grami, z których pierwsza – Dragonmice Dungeons – została już zaprezentowana
w naszym demo na Steam.

Harmony’s Odyssey jest zwycięzcą Indie Cup 2021 Best Art Award.

Czego oczekujemy:

• Solidnego doświadczenia zawodowego w projektowaniu poziomów do gier 2D i 3D
• Doświadczenia przy aranżacji trójwymiarowych elementów scenograficznych popartego portfolio
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy grach logicznych / łamigłówkach

Oferujemy:

• Stabilną współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem
• Pracę zawodową łatwą do pogodzenia z życiem osobistym, pozbawioną crunchu i niekończących się dyskusji światopoglądowych
• Możliwość pracy zdalnej, na miejscu w biurze w Warszawie lub pracy hybrydowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@mythicowl.com. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MythicOwl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kobielskiej 23/207 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)

Szczegóły
  • Wynagrodzenie od5 000 PLN brutto
  • Wynagrodzenie do12 000 PLN brutto