Warning: getimagesize(YSLAB (<a href="https://...@yslab.pl">kariera@yslab.pl</a> w tytule wpisując "Lead/Senior Unity Developer”-180x135.): failed to open stream: No such file or directory in /home/gaming/websites/wp_1/wp-content/plugins/oimagegenerator/vendor/imageGenerator/imageGenerator.php on line 370
Lead/Senior Unity Developer (C#) - YSLAB

Lead/Senior Unity Developer (C#)

YSLAB
  • Data wysłania: 25 lutego, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 307
Opis stanowiska

YSLAB (https://www.makietainteraktywna.pl/)
Praca zdalna, full-time
Wynagrodzenie: 65-90 zł/h + VAT B2B

YSLAB
Lider w dostarczaniu interaktywnych rozwiązań dla branży nieruchomości. Tworzymy rewolucyjną Aplikacje 3D do prezentacji inwestycji realtime:

ZADANIA
Twoim zadaniem będzie rozwój głównego produktu, tworzenie nowych oraz przewodzenie zespołowi programistów.

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomość Unity i C# (pracujemy na Unity 2020.2+)
  • minimum 3 letnie doświadczenia w projektach komercyjnych
  • wysokie standardy tworzenia kodu – to ty będziesz czuwać nad architekturą tworzonych rozwiązań i wspierać pozostałych członków zespołu
  • znajomość popularnych wzorców projektowych i zasad, OOP, SOLID itp.
  • zwracanie uwagi na detale oraz samomotywacja
  • podążanie za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie z HDRP
  • znajomość kontroli wersji Plastic SCM
  • znajomość systemu oświetlenia i postprocesów
  • podstawowa znajomość technologii webowych/devops/API

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie ekspertów z obszaru projektowania i programowania
  • możliwość rozwoju, podążamy za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity
  • przyjazną, startupową atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • elastyczne godziny pracy

Jeśli spełniasz większość powyższych punktów, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij je proszę na: kariera@yslab.pl w tytule wpisując „Lead/Senior Unity Developer”.