Junior UI/UX designer

Actum Lab
  • Data wysłania: 27 stycznia, 2021
  • Aplikacje 2
  • Wyświetlenia 309
Opis stanowiska
Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się produktu www.floori.io poszukujemy osoby z doświadczeniem w UI/UX design oraz wdrożeń naszej firmy www.ActumLab.com

Wymagania:
– Doświadczenie z tworzeniem UI oraz UX na potrzeby aplikacji stron web oraz mobilnych
– Doświadczenie z zakresu pakietu adobe creative cloud

– Biegła znajomość języka Angielskiego (kontakt z naszym amerykańskim oddziałem)

Oferujemy:
– Pracę nad ciekawym produktem w międzynarodowym zespole
– Możliwość częściowej pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (liczy się wykonana praca)

Chętnie nawiążemy również współpracę na zasadzie kontraktu.

CV oraz kilka słów o sobie prosimy o wysłanie na adres:   jobs@actumlab.com

Informacje o firmie

Actum Lab posiada w Polsce 15 osobowy zespół profesjonalistów specjalizujący się w technologiach mobilnych (iOS & Android, Android TV) oraz Web ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie technologii Rzeczywistości Rozszerzonej (ang. Augmented Reality), Image Processing oraz Sztucznej Inteligencji (AI).
Nasze produkty cechują się innowacyjną funkcjonalnością, przekładającą się na ogromną wartość dodaną dla naszych klientów. W naszych projektach i wdrożeniach zawsze stawiamy na pierwszym miejscu satysfakcję klienta oraz staranność i wysoką jakość wykonania.