Grafik 3D (modelowanie dłoni i zwierząt)

Actum Lab
  • Data wysłania: 27 stycznia, 2021
  • Aplikacje 1
  • Wyświetlenia 366
Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Modelowanie zwierząt i dłoni do VR w low/midpoly
  • Teksturowanie
  • Tworzenie materiałów w Unity/UE4

Wymagania

  • Doświadczenie w modelowaniu organicznym 3D
  • Znajomość softu do tworzenia grafiki 3D (Blender, Max, Cinema, Maya etc)
  • Umiejętność obsługi ZBrush
  • Znajomość pakietu Substance/Quixel
  • Znajomość anatomii
  • Zwracanie uwagi na detale, samomotywacja
  • Pasja do tworzenia gier

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi Unity/UE4
  • Wyczucie estetyki

Aby wziąć udział w rekrutacji:
Wyślij CV na jobs@actumlab.com i udostępnij swój przykładowy projekt. Powodzenia!

Informacje o firmie

Actum Lab jest firmą specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań z zakresu Augmented Reality, przetwarzania obrazu, wizualizacji i konsultingu SAP. Realizujemy projekty zewnętrzne dla klientów korporacyjnych, jak również tworzymy i rozwijamy własne, innowacyjne produkty.

Cechuje nas płaska struktura zarządzania, brak korporacyjnego ładu i przyjemna atmosfera pracy z realnym wpływem na rozwój organizacji.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie i Austin w stanie Texas 🙂