Art Director

Rock Square Thunder
  • Data wysłania: 17 marca, 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetlenia 377
Opis stanowiska

Siema!

Szukamy Art Directora do pracy przy ciekawych projektach na konsole i PC.

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia w gamedevie na stanowisko artystycznym
  • Umiejętność wyznaczania oraz utrzymywania stylu graficznego gry
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Umiejętność zorganizowania pracy całego zespołu artystycznego
  • Chęć współpracy z resztą zespołu przy tworzeniu super gry 😉

Mile widziane:

  • Znajomość programu Houdini

Co oferujemy :

  • Dobrze się znamy, atmosfera jest dość luźna i domowa, ale z zachowaniem profesjonalizmu. Nie crunchujemy i dbamy o work-life balance.
  • Na czas trwania Pandemii wszyscy pracujemy zdalnie, a potem biuro w Krakowie, ale nie ma problemu z tym, żeby pracować zdalnie na stałe.
  • Godziwe wynagrodzenie: 6000 – 12 000 netto, w zależności od doświadczenia i umiejętności.
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt i wygląd gier
  • Możliwość 100% pracy zdalnej