Dlaczego Devhunt.pl?

unnamed
0

Czym jest Devhunt.pl?

Devhunt jest projektem który za swój cel obrał wsparcie i rozwój polskiego Gamedevu i branży mobilnej. Nasza platforma pozwala na tworzenie w pełni darmowych ogłoszeń z ofertami pracy jak i na tworzenie profili poświęconym firmie czy kandydatom.

 

cropped Logo tagline 1 1

 

Co nas wyróżnia?

Nasza platforma jest w pełni darmowa, rejestracja, ogłoszenia to wszystko jest dostępne dla użytkowników od razu!

 

Ogłoszenia dodawane na naszej stronie przydzielane są do odpowiadających im kategorii, dzięki czemu bez problemu znajdziesz ofertę pracy która najbardziej cię interesuje.

 

123 1

 

Oferujemy również rozbudowany podgląd linków więc jeżeli ogłoszenie z Devhunt.pl pojawi się na zewnętrznej stronie to nie będzie to po prostu link a rozbudowana wizytówka która podsumuje najważniejsze informacje podane w ogłoszeniu!

 

Screenshot 11 1

Devhunt.pl to też wizytówka zarówno twojej firmy jak i kandydata. Jako studio możesz uzupełnić stronę o najważniejsze dane, ustawić grafiki i zebrać wszystkie swoje ogłoszenia w jednym miejscu!

Kandydaci natomiast mogą zbudować swoje elektroniczne CV które będzie zawierało takie rzeczy jak doświadczenie, portfolio i wiele więcej!

Screenshot 14 1

 

Kolejną funkcjonalnością naszej strony jest zapisywanie ogłoszeń, śledzenie statusu otrzymanej jak i złożonej aplikacji. Jeżeli skorzystasz z aplikacji przez Devhunt.pl rekruter będzie mógł na bieżąco informować cię o statusie twojej aplikacji poprzez wybór stosownej opcji w panelu.

 

Teraz już wiesz dlaczego warto wybrać Devhunt.pl, więc nie czekaj i ruszaj na polowanie!

Zostaw nam komentarz